Nauka wspinania

KURSY

 

Solidne przeszkolenie pod okiem licencjonowanego instruktora PZA to najlepsza droga do bezpiecznego wspinania.

GO

WSPINACZKA REKREACYJNA

OBOZY

 

Wyjazdy i obozy wspinaczkowe, przeżyj przygodę, zwiedzaj z nami rejony wspinaczkowe świata.

GO

Wspinaczka

Smaller Default Larger

Jura lato

 • JURA LATO 2020 obozy wspinaczkowo-przygodowe dla dzieci i młodzieży

  Publikujemy już na stronie kalendarz naszych tegorocznych obozów wspinaczkowo-przygodowych dla dzieci i młodzieży na Jurze.

  Wiele osób pytało o możliwość dłuższych niż tygodniowe obozów, udało się zaplanowac niekóre turnusy tak by była możliwość ich kontynuacji.

  Udostępniamy więc możliwość połączenia turnusów 1A z2A  lub 3A z 4A.  W takim wariancie dodatkowy nocleg oraz wyżywienie (obiad, kolacja, śniadanie i obiad) będą gratis.

  Zapraszamy do zapoznania się z termiarzem tegorocznych obozów znajdziecie go tu..

  Pozdrawiam, Krzysztof Wróbel

   

 • Lato 2020 terminy i ceny

  ABC logo

  Obozy wspinaczkowo - przygodowe dla dzieci i młodzieży JURA LATO 2020

  Chcesz by dzieci spędzały czas aktywnie ? By przebywały na świeżym powietrzu, a nie przed ekranem komputera ? By integrowały się z rówieśnikami? Nasze obozy wspinaczkowo-przygodowe na Jurze organizujemy już od 11 lat i co roku grupy dzieci mają okazję bezpiecznie spróbować wspinaczki i innych aktywności pod okiem naszej doświadczonej kadry. Wieku uczestników naszych obozów co roku spędza z nami część wakacji.  To nie ważne czy dzieci miały już jakiś kontakt ze wspinaniem czy nie, bo na każdym prawie turnusie są też takie dla których będzie to pierwszy raz.  Dla tych z Państwa którzy są zainteresowani naszą ofertą może ciekawe będzie zapoznanie się z opiniami innych rodziców i uczestników naszych obozów. Można to zrobić tu: http://www.abcwspinania.info/rekreacja/rekomendacje. Uczestników przygotowujemy jak na jakąś kolonię czy dłuższą wycieczkę, nie ma potrzeby specjalnych zakupów sprzętu itp. Całość potrzebnego atestowanego wyposażenie zapewniamy wraz z gwarancją niezapomnianych przygód. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych obozach dla dzieci i kursach wspinaczkowych dla dorosłych.


  Obóz Jura Turnus 1A 
  ::  
  wspinaczkowo-przygodowy -7 dni  pełne wyżywienie cena 1450 zł. (zal. 450 zł)  27 czerwca (sobota) - 4 lipca (sobota)   
  Ilość 22 miejsc, zakwaterowanie Rzędkowice Jurajska 119 "Ametyst"

  Obóz Jura Turnus 1H   
  ::  wspinaczkowy dla zaawansowanych uczest. 14 dni pełne wyż.cena 2250 zł. (zal. 750 zł)  27 czerwca (sobota) - 10 lipca (piątek)   
  Ilość 15 miejsc, zakwaterowanie Rzędkowice Jurajska 67 (Agro Haładus)

  Obóz Jura Turnus 2A 
  ::  wspinaczkowo-przygodowy -7 dni  pełne wyżywienie cena 1450 zł. (zal. 450 zł)  5 lipca (niedziala) - 12 lipca (niedziala)   
  Ilość 22 miejsc, zakwaterowanie Rzędkowice Jurajska 119 "Ametyst"

  Obóz Jura Turnus 3A 
  ::  wspinaczkowo-przygodowy -7 dni  pełne wyżywienie cena 1450 zł. (zal. 450 zł)  18 lipca (sobota) - 25 lipca (sobota)   
  Ilość 22 miejsc, zakwaterowanie Rzędkowice Jurajska 119 "Ametyst"

  Obóz Jura Turnus 4A 
  ::  wspinaczkowo-przygodowy -7 dni  pełne wyżywienie cena 1450 zł. (zal. 450 zł)  26 lipca (niedziala) - 2 sierpnia (nierdziala)   
  Ilość 22 miejsc, zakwaterowanie Rzędkowice Jurajska 119 "Ametyst"

  Obóz Jura Turnus 5A 
  ::  wspinaczkowo-przygodowy -7 dni  pełne wyżywienie cena 1450 zł. (zal. 450 zł)  23 sierpnia (niedziala) - 30 sierpnia (niedziela)   
  Ilość 22 miejsc, zakwaterowanie Rzędkowice Jurajska 119 "Ametyst"

  Dla tych z Państwa którzy byli by zaintersowani zostawieniem nam swoich dzieci na dwa tygodnie, jest możliwość połączenia turnusów 1A z 2A  lub 3A z 4A. W takim wariancie dodatkowy nocleg między turnusami oraz wyżywienie (obiad, kolacja, śniadanie i obiad) były by gratis. 

  Informacji udzialamy mailem pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w temacie "Jura Lato 2020" lub telefonicznie pod numerem 609 465 237 ( w okresie 12-19 stycznia 2020 kontakt będzie ograniczony, będę za granicą).